Інститут ветеринарної медицини НААН оголошує конкурсний прийом до аспірантури з відривом та без відриву від виробництва на 2022 рік для підготовки докторів філософії (PhD) зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» за освітньо-науковою програмою «Заразна патологія тварин».
До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які мають повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра.
Необхідні документи:
- заява на ім’я директора;
- особовий листок з обліку кадрів завірений печатками (в т.ч. і на фото);
- медична довідка за формою 286-у;
- копія диплому про закінчення вищого навчального закладу (ступінь магістра);
- копія залікової відомості;
- автобіографія (на бланку);
- характеристика з місця роботи чи навчання (завірена печаткою);
- паспорт, ідентифікаційний код, диплом про вищу освіту і трудову книжку (за наявності) подаються в оригіналі (для перегляду).
- два фото 3×4;
- чотири конверти з підписаною зворотною адресою;
- реферат за темою спеціальності (у разі наявності фахових статей – не потрібен);
- список опублікованих наукових праць і винаходів (за наявності);
- посвідчення про складання кандидатських іспитів (за наявності);
- рекомендацію Вченої ради вищого навчального закладу чи факультету (за наявності).
Документи подаються особисто за адресою: 03151, м. Київ, вул. Донецька, 30, тел. 044-245-77-69; 044-245-78-05; 095-054-10-41; e-mail: ivm_naan@ukr.net (Заступник директора з наукової роботи Ситюк Микола Петрович).
Документи приймаються з 23 липня до 23 серпня 2022 року включно з 1000 до 1500.
Вступні іспити до аспірантури зі спеціальності, філософії та іноземної мови будуть проводитися з 27 серпня до 7 вересня 2022 року.
Аспіранти отримують стипендію та забезпечуються гуртожитком (за необхідності).
Підготовка в аспірантурі Інституту здійснюється:
за рахунок:
– коштів Державного бюджету України – за державним замовленням;
– коштів юридичних і фізичних осіб (на умовах контракту для роботи у державному і недержавному секторах народного господарства);
– іноземців та осіб без громадянства на підставі:
міжнародних договорів України;
загальнодержавних програм;
договорів, укладених Інститутом з юридичними та фізичними особами.
Документи подаються у паперовій папці з зав’язками.
Допуск до вступних випробувань до аспірантури виноситься приймальною комісією Інституту за результатами співбесіди вступника з передбачуваним науковим керівником, розгляду реферату та поданих наукових праць з урахуванням письмового висновку передбачуваного наукового керівника.
Особам, допущеним за рішенням приймальної комісії до вступних випробувань до аспірантури, надається відпустка для підготовки та складання іспитів згідно з чинним законодавством України.
Зарахування на загальних підставах проводиться за сумою оцінок, отриманих за іспити. У разі одержання однакових оцінок першочерговість на зарахування до аспірантури мають претенденти, рекомендовані до вступу в аспірантуру Вченими радами вищого навчального закладу (факультету, інституту тощо), наукової установи, які успішно закінчили магістратуру та склали всі або декілька кандидатських іспитів.
Вступники до аспірантури, які успішно склали іспити і не пройшли відбір в рамках державного замовлення, мають право на зарахування за контрактом.
Необхідною умовою при вступі є володіння вступником комп`ютерною технікою та знання іноземної мови.
Форма проведення іспиту – усна, із конспективним заповненням листка відповіді.
Основні вимоги до реферату:
1) логічний виклад матеріалу з обраної теми, повнота викладення та послідовність, аналіз і зіставлення матеріалу з різних джерел, уникнення лише констатації матеріалу та фактів;
2) джерела інформації повинні включати як класичні праці, так і наукові публікації з періодичних видань (вітчизняних і зарубіжних), особливо за останні роки. Дозволяється використання інформації з Інтернету;
3) обсяг реферату – до 30 с.
Початок навчання в аспірантурі з 15 вересня 2022 року.